+38 (073)-366-10-80 +38 (056)-722-20-79 bsg.office.dp@gmail.com

Сходовий марш - це фрагмент сходів з балками, які виконують несучі функції. У кожному будинку або споруді більш одного поверху - сходові марші з'єднують сходові майданчики.

 

Сходові марші використовують всередині або зовні будівель інженерних споруд і промислових підприємств. Умовами для зовнішнього застосування сходових маршів з металевих конструкцій буде розрахункова температура зовнішнього середовища вище - 65 ° С зі слабким і неагресивним ступенем впливу середовища з урахуванням нормального режиму температури і вологості.

 

Металоконструкції для сходових маршів мають велику популярність і успішно застосовуються для організації пожежних драбин; сходів для евакуаційних або переносних цілей; вхідних, внутрішніх або промислових завдань.

 

Існує великий вибір конфігурацій внутрішніх металевих сходових маршів:

Універсальними залишаються варіанти на металевому каркасі: в залежності від призначення, архітектури або дизайну ступені можуть бути виконані з бетону, деревини, каменю. Цікавий варіант конструкції на відкритих косоурах, які надають конструкціям сходів візуальну легкість і витонченість. Плаваючі в повітрі сходи виходять, коли ступені монтуються до стіни і скріплюються больцами. Для економії вільного простору влаштовують гвинтові сходи. Найчастіше для спорудження огорож металевих установок використовують нержавіючу сталь. Декоративні функції несуть додаткові елементи з дерева або скла.

 

Для зовнішніх конструкцій сходів найчастіше використовують метал, застосовують нержавіючу сталь, латунь або чавун. Сходові марші на вході в будівлю також можна оформити у вигляді прямих, вигнутих або спіральних конструкцій. Пожежні та евакуаційні сходи виконуються у вигляді полегшених конструкцій.

 

Висококваліфіковані фахівці компанії «БУДСЕРВІС-ГРУП» виконують роботи з монтажу металевих конструкцій сходових маршів в рамках виконання робіт з будівництва та реконструкції будівель і споруд.

 

Отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців, скориставшись контактними телефонами або формою зворотного зв'язку.

Отримати консультацію менеджера

Задайте своє питання