+38 (073)-366-10-80 +38 (056)-722-20-79 bsg.office.dp@gmail.com

Монолітне будівництво

Монолітне будівництво - затребувана технологія, як при будівництві багатоповерхових будівель, житлових комплексів, офісних центрів, так і в разі малоповерхових промислових об'єктів, або котеджів. Це складна унікальна технологія зведення будівель і споруд із залізобетону, яка дозволяє в короткі терміни зводити будівлі та об'єкти практично будь-якої форми і висоти, по дійсно унікальним проєктам.

Особливості технології будівництва монолітних будівель

Основний принцип монолітного будівництва полягає у тому, що бетон заливається в опалубку, яка визначає його подальшу форму. Коли бетон застигає, подальші дії відбуваються вже без неї або з нею в залежності від особливостей будівлі.

З переваг монолітного будівництва можна виділити швидкість зведення, тривалий експлуатаційний термін більше 110 років в умовах помірного клімату, висока міцність, рівномірний розподіл навантажень на фундамент і невелику вагу, особливо в порівнянні з панельними і цегляними будівлями.

Щоб монолітний будинок мав всі максимальні переваги такого виду споруди і щоб мінімізувати його недоліки, при будівництві краще розробляти індивідуальні проєкти, розроблені з урахуванням заданих умов. Зараз ринок монолітного будівництва активно розвивається, дозволяючи проєктувальникам проявити фантазію в повній мірі. А це означає, що цю сферу чекає безліч інновацій.

Цікавлять наші послуги?
Монолитное строительство
Чому вигідно бути нашим Замовником?
1Висока якість матеріалів.

Ми хочемо, щоб побудовані нами об'єкти пережили не одне покоління, тому в роботі використовуємо тільки перевірені якісні будівельні матеріали.

2Надійність

Жодна технологія не може зрівнятися з монолітним будівництвом. Порівнявши цеглу та бетон однакової марки ми отримаємо 10-кратну різницю в опорі стін.

3Сучасні технології

Фахівці компанії виконують свою роботу по самим вдосконаленим монолітним технологіям. Наші об'єкти - це цілісні конструкції, міцні та довговічні.

4Комплексний підхід

Ми завжди продумуємо повністю весь робочий процес: від проєктних, будівельних, інженерних до оздоблювальних робіт,надаючи тим самим повний комплекс послуг.

5Короткі терміни

Процес займає від кількох місяців до півроку, в залежності від площі і складності об'єкта. І може проводитися навіть у зимові періоди.

Що ми можемо запропонувати Замовнику?
Наші клієнти:

Монолітне будівництво

 

Каркасно монолітне будівництво - технологічний процес, що вимагає високого ступеня кваліфікації. Монолітні роботи дозволяють зводити споруди будь-якої архітектурної складності в стислі терміни, а розцінки за куб будуть мінімальні. Завдяки міцності використовуваних матеріалів, каркасно монолітне будівництво Дніпро забезпечує зводяться спорудам тривалий термін експлуатації і високу міцність. Об'єкти, при зведенні яких застосовується каркасно монолітне будівництво Київ, можуть витримувати величезні навантаження.

Така технологія, як каркасно монолітне будівництво Київ, потребує відмінній якості вихідних матеріалів, яке безпосередньо впливає на експлуатаційні характеристики будівлі, що зводиться.

Каркасно монолітне будівництво Харків, проведене із суворим контролем якості, гарантовано дасть споруди, що відповідають всім вимогам якості та безпеки, і що володіють великою надійністю і тривалим терміном експлуатації, при цьому розцінки за куб в містах Київ, Дніпро, Львів, Харків порадують замовників.

Каркасно монолітне будівництво - переваги

Каркасно монолітне будівництво, будучи відносно новою технологією, вважається однією з найперспективніших завдяки своїм перевагам: каркасно монолітне будівництво Дніпро відрізняється високою швидкістю зведення конструкцій, за тривалістю монолітні роботи Дніпро займають в 2, 3 рази менше часу в порівнянні з іншими технологіями;

  • дана технологія дає можливість втілити в життя будь-яке, навіть найскладніше і хитромудрий проект в містах Дніпро, Львів, Київ, Харків;
  • Готове спорудження має прекрасну звуко- і теплоізоляцією;
  • каркасно монолітне будівництво Харків забезпечує спорудам відносно невелику вагу поряд з високою міцністю;
  • каркасно монолітне будівництво Львів вимагає мінімум техніки;
  • заключна під чистове оздоблення готового об'єкта не потрібно;
  • розцінки монолітні роботи ціна за куб є досить демократичними;
  • каркасно монолітне будівництво Київ забезпечує істотну економію матеріальних і трудових ресурсів. І так як розцінки за куб на монолітні роботи Київ менше, це робить готовий об'єкт доступніше для покупців.

Завдяки своїм перевагам перед іншими технологіями, каркасно монолітне будівництво Дніпро широко використовується і в цивільній, і промисловій сфері: при зведенні житлових комплексів, приватних будинків, офісних будівель, складів, гаражів, парковок, басейнів, тунелів, мостів і інших видів об'єктів.

 

Каркасно монолітне будівництво - етапи робіт

Монолітні роботи Київ проводяться поетапно:

1. Облаштування території, де плануються до проведення монолітні роботи Харків. Розмір ділянки розраховується виходячи з розміру планованого об'єкта, а також будівельного майданчика, де будуть проводитися монолітні роботи. Готувати бетон можна безпосередньо на будівельному майданчику, що істотно знижує розцінки за куб на монолітні роботи Львів.

2. Монтаж каркаса з арматури, що є основою будівлі. Це найважливіший етап, що визначає якість будівлі, що зводиться.

3. Монтаж опалубки. Після монтажу арматури встановлюються щитові конструкції для подальшої заливки бетонного розчину.

4. Монолітні роботи - етап заливки бетонного розчину.

5. Підігрів бетону. Дані монолітні роботи актуальні взимку, так як перед використанням бетон потрібно підігрівати, в іншому випадку він застигне ще до цільового використання.

6. Застигання бетонного розчину і розбирання опалубки. Для застигання бетонної суміші, з метою набуття нею заданої форми, суміш залишають у спокої на кілька днів.

7. Оздоблення. Каркасно монолітне будівництво Харків не передбачає вирівнювання стін і складної обробки, що знижує розцінки за куб на монолітні роботи Львів. На фінішному етапі монолітні роботи включають просту облицювання.

Каркасно монолітне будівництво - гарантія якості

При зведенні конструкцій важливо, щоб монолітні роботи виконувалися з використанням якісних матеріалів. Монолітні роботи Львів повинні проводитися в суворій відповідності з діючими нормативами. Важливо розрахувати правильне відстань між робочими стержнями арматури і їх рядами, щоб вони не перевищували допустимих відхилень. Монолітні роботи припускають точний розрахунок потрібної товщини захисного шару бетону.

 

Щоб наші об'єкти Київ були найвищої якості, а розцінки за куб вас порадували, монолітні роботи у нас виконуються із залученням висококваліфікованих робітників і з використанням кращих матеріалів. Вся використовувана нами арматурна сталь, бетон і опалубка обов'язково мають сертифікати відповідності та паспорта якості.

Отримати консультацію менеджера

Задайте своє питання