+38 (073)-366-10-80 +38 (056)-722-20-79 bsg.office.dp@gmail.com

Монолітне будівництво

Монолітне будівництво - затребувана технологія, як при будівництві багатоповерхових будівель, житлових комплексів, офісних центрів, так і в разі малоповерхових промислових об'єктів, або котеджів. Це складна унікальна технологія зведення будівель і споруд із залізобетону, яка дозволяє в короткі терміни зводити будівлі та об'єкти практично будь-якої форми і висоти, по дійсно унікальним проєктам.

Особливості технології будівництва монолітних будівель

Основний принцип монолітного будівництва полягає у тому, що бетон заливається в опалубку, яка визначає його подальшу форму. Коли бетон застигає, подальші дії відбуваються вже без неї або з нею в залежності від особливостей будівлі.

З переваг монолітного будівництва можна виділити швидкість зведення, тривалий експлуатаційний термін більше 110 років в умовах помірного клімату, висока міцність, рівномірний розподіл навантажень на фундамент і невелику вагу, особливо в порівнянні з панельними і цегляними будівлями.

Щоб монолітний будинок мав всі максимальні переваги такого виду споруди і щоб мінімізувати його недоліки, при будівництві краще розробляти індивідуальні проєкти, розроблені з урахуванням заданих умов. Зараз ринок монолітного будівництва активно розвивається, дозволяючи проєктувальникам проявити фантазію в повній мірі. А це означає, що цю сферу чекає безліч інновацій.

Цікавлять наші послуги?
Монолитное строительство
Чому вигідно бути нашим Замовником?
1Висока якість матеріалів.

Ми хочемо, щоб побудовані нами об'єкти пережили не одне покоління, тому в роботі використовуємо тільки перевірені якісні будівельні матеріали.

2Надійність

Жодна технологія не може зрівнятися з монолітним будівництвом. Порівнявши цеглу та бетон однакової марки ми отримаємо 10-кратну різницю в опорі стін.

3Сучасні технології

Фахівці компанії виконують свою роботу по самим вдосконаленим монолітним технологіям. Наші об'єкти - це цілісні конструкції, міцні та довговічні.

4Комплексний підхід

Ми завжди продумуємо повністю весь робочий процес: від проєктних, будівельних, інженерних до оздоблювальних робіт,надаючи тим самим повний комплекс послуг.

5Короткі терміни

Процес займає від кількох місяців до півроку, в залежності від площі і складності об'єкта. І може проводитися навіть у зимові періоди.

Що ми можемо запропонувати Замовнику?
Наші клієнти:

Отримати консультацію менеджера

Задайте своє питання