+38 (073)-366-10-80 +38 (056)-722-20-79 bsg.office.dp@gmail.com

Залізобетонні роботи

ЖЕЛЕЗОБЕТОН

На сьогоднішній день залізобетон - головний сучасний будівельний матеріал великий міцності. Якщо ми детально розберемо його склад, то залізобетон - це композиційний матеріал, одержуваний шляхом з'єднання сталевого каркасу та бетону. Така комбінація дозволяє використовувати переваги обох матеріалів і компенсувати недоліки.

Залізобетон утворюється в результаті заливання арматурного каркаса розчином бетону. Спочатку, цей матеріал планувався використовуватися як матеріал для виготовлення діжок для рослин. Але по факту, в 20 столітті він став найбільш поширеним матеріалом в будівництві.

Бетон – це штучний камінь, який вирізняється високою стійкістю до стискання, але низькою до розтягування, що пояснює відносну його крихкість. Метал має прекрасну стійкість до розтягування, але не вирізняється стійкістю до стиснення. Сталевий каркас, залитий бетоном, має стійкість і до розтягування, і до стиснення.

Характеристики залізобетону

Розрізняють декілька видів виробу, що пов'язано не стільки з властивостями, скільки з технологією виготовлення.

Монолітний

Монолітний - залізобетон, одержуваний безпосередньо на будівельному майданчику. Типовий приклад такої конструкції - фундамент, причому як дачного будиночка, так і висотної будівлі. У підготовлений котлован встановлюють опалубку, монтують арматуру відповідно до навантаження і заливають бетоном. Характеристики конструкції залежать від марки бетонної суміші та кількості арматури.

Монолитный ЖЕЛЕЗОБЕТОН
Сборный железобетон
Збірний

Збірний залізобетон виготовляється на заводському майданчику. Для цього арматуру закріплюють у спеціальній формі і туди ж заливають бетон. Готовий виріб, який вже досягнув потрібного ступеня твердості, транспортується на будівельний майданчик і збирається.

Збірно-монолітний

Збірно-монолітний залізобетон означає, що збірні конструкції, що виготовляються на заводі, грають роль незнімної опалубки. На практиці так називають будівництво, де частина конструкцій проводиться монолітним способом, а частина - перекриття, наприклад, збірним.

Сборно-монолитный ЖЕЛЕЗОБЕТОН
Цікавлять наші послуги?
Переваги використання залізобетону
  • Міцність і стійкість до навантажень - головне достоїнство матеріалу. Монолітна або збірна конструкція набагато перевершує каркасну і по міцності, і по надійності.
  • Довговічність - з'єднання сталі та будівельного каменю створює вкрай стійку конструкцію. Залізобетонні будови належать до найбільш довговічних.
  • Вогнестійскість - обидва матеріали не горять та не підтримують горіння.
  • Хімічна інертність - вельми важлива якість для житлових об'єктів. Не менш значима і біологічна стійкість: ні бетон, ні сталь ніколи не стануть жертвами гризунів і більшості грибків.
  • Низька вартість - і монолітні, і збірні конструкції мають мінімальну собівартість.
  • Технологічність – залізобетонній конструкції можна надати будь-яку фізично можливу форму.
Що ми можемо запропонувати Замовнику?
Наші клієнти:

Отримати консультацію менеджера

Задайте своє питання