+38 (073)-366-10-80 +38 (056)-722-20-79 bsg.office.dp@gmail.com

Залізобетонні роботи

ЖЕЛЕЗОБЕТОН

На сьогоднішній день залізобетон - головний сучасний будівельний матеріал великий міцності. Якщо ми детально розберемо його склад, то залізобетон - це композиційний матеріал, одержуваний шляхом з'єднання сталевого каркасу та бетону. Така комбінація дозволяє використовувати переваги обох матеріалів і компенсувати недоліки.

Залізобетон утворюється в результаті заливання арматурного каркаса розчином бетону. Спочатку, цей матеріал планувався використовуватися як матеріал для виготовлення діжок для рослин. Але по факту, в 20 столітті він став найбільш поширеним матеріалом в будівництві.

Бетон – це штучний камінь, який вирізняється високою стійкістю до стискання, але низькою до розтягування, що пояснює відносну його крихкість. Метал має прекрасну стійкість до розтягування, але не вирізняється стійкістю до стиснення. Сталевий каркас, залитий бетоном, має стійкість і до розтягування, і до стиснення.

Характеристики залізобетону

Розрізняють декілька видів виробу, що пов'язано не стільки з властивостями, скільки з технологією виготовлення.

Монолітний

Монолітний - залізобетон, одержуваний безпосередньо на будівельному майданчику. Типовий приклад такої конструкції - фундамент, причому як дачного будиночка, так і висотної будівлі. У підготовлений котлован встановлюють опалубку, монтують арматуру відповідно до навантаження і заливають бетоном. Характеристики конструкції залежать від марки бетонної суміші та кількості арматури.

Монолитный ЖЕЛЕЗОБЕТОН
Сборный железобетон
Збірний

Збірний залізобетон виготовляється на заводському майданчику. Для цього арматуру закріплюють у спеціальній формі і туди ж заливають бетон. Готовий виріб, який вже досягнув потрібного ступеня твердості, транспортується на будівельний майданчик і збирається.

Збірно-монолітний

Збірно-монолітний залізобетон означає, що збірні конструкції, що виготовляються на заводі, грають роль незнімної опалубки. На практиці так називають будівництво, де частина конструкцій проводиться монолітним способом, а частина - перекриття, наприклад, збірним.

Сборно-монолитный ЖЕЛЕЗОБЕТОН
Цікавлять наші послуги?
Переваги використання залізобетону
 • Міцність і стійкість до навантажень - головне достоїнство матеріалу. Монолітна або збірна конструкція набагато перевершує каркасну і по міцності, і по надійності.
 • Довговічність - з'єднання сталі та будівельного каменю створює вкрай стійку конструкцію. Залізобетонні будови належать до найбільш довговічних.
 • Вогнестійскість - обидва матеріали не горять та не підтримують горіння.
 • Хімічна інертність - вельми важлива якість для житлових об'єктів. Не менш значима і біологічна стійкість: ні бетон, ні сталь ніколи не стануть жертвами гризунів і більшості грибків.
 • Низька вартість - і монолітні, і збірні конструкції мають мінімальну собівартість.
 • Технологічність – залізобетонній конструкції можна надати будь-яку фізично можливу форму.
Що ми можемо запропонувати Замовнику?
Наші клієнти:

Залізобетонні роботи

 

Бетон - унікальний універсальний матеріал, що володіє чудовими властивостями. Він дуже пластичний і податливий при змішуванні; а при загартовуванні стає довговічним і дуже міцним. Завдяки цьому бетонні роботи Дніпро широко використовуються в будівництві найрізноманітніших об'єктів інфраструктури.

Бетонні роботи Київ вимагають великого досвіду і професіоналізму, а також наявності відповідного обладнання. Наша компанія є експертом по бетонних робіт Дніпро. Виробляючи залізобетонні роботи, ми використовуємо тільки високоякісні сертифіковані матеріали, і гарантуємо, що всі наші проекти будуть завершені в строго обумовлений термін, а бетонні роботи ціна за куб будуть вигідними.

Залізобетонні роботи Київ являють собою зведення монолітних залізобетонних конструкцій або їх збірних частин. Залізобетонні роботи включають опалубні, арматурні і бетонні роботи.

Залізобетонні роботи Дніпро за технологією великою мірою визначаються видом опалубки. Залізобетонні роботи Київ припускають суворий контроль якості на всіх стадіях технологічного процесу.

Залізобетонні роботи проводяться поетапно:

 • Зварювання армуючої конструкції.
 • Монтаж опалубки.
 • Заливка бетонного розчину.
 • Якщо бетонні роботи проводяться в холодну пору року, проводиться підігрів бетону, щоб уникнути його застигання до заливки.
 • Розбирання опалубки.

Виконуючи бетонні роботи Львів, ми отримуємо міцну залізобетонну монолітну конструкцію, яка з легкістю витримує будь-які навантаження. І хоча самі залізобетонні роботи Дніпро - процес трудомісткий і вимагає точності і професіоналізму, вони дозволяють зробити гладку міцну поверхню. Бетонні роботи забезпечують величезну перевагу такої монолітної поверхні - абсолютна відсутність будь-яких нерівностей, а це скорочує ціни на її обробку.

За методом виконання бетонних та залізобетонних конструкцій Харків бувають збірними (проводиться монтаж окремих елементів, виготовлених раніше), і монолітними (зводяться на місці).

При будівництві будівель, підготовці фундаментів, зведенні залізобетонних споруд якісно проведені бетонні роботи мають найважливіше значення. Бетонні роботи Харків припускають високу кваліфікацію майстрів і правильно організований технологічний процес. Проведені нашою компанією бетонні роботи Харків виконуються з дотриманням всіх норм і ГОСТів, а наші ціни Вас порадують.

Виконуємо бетонні роботи будь-якої складності:

 • заливка бетонних суцільних фундаментів під будинки;
 • армопояс;
 • виготовлення бетонних перекриттів;
 • бетонування стрічкових фундаментів під паркани, опорні стіни;
 • бетонування колон.
 • виготовлення різних форм з бетону;

Розцінки на бетонні роботи

Ціни на бетонні роботи за куб в містах Київ, Дніпро, Львів, Харків залежать від специфіки робіт і цінової політики будівельної організації. Залізобетонні роботи виконуються нами максимально якісно, ​​а розцінки приємно радують.

Бетонні роботи Дніпро здійснюють сотні організацій, тому споживачеві зробити свій вибір непросто. Зазвичай замовник враховує два фактори - розцінки за куб і репутацію будівельної організації, і це абсолютно вірно. Однак, залізобетонні роботи, вартість яких перевищує середню ринкову, зазвичай за якістю не відрізняються від аналогічних послуг за демократичними розцінками. Компанія ТОВ «БУДСЕРВІС-ГРУП» виконує бетонні та залізобетонні роботи будь-якої складності за чесними і прозорими цінами, при цьому професійно і в найкоротші терміни.

Щоб детально дізнатися розцінки на бетонні роботи за куб і терміни їх виконання в містах Дніпро, Київ, Харків, Львів, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, і ми узгодимо деталі Вашого замовлення.

Залізобетонні роботи - переваги замовлення послуг в нашій компанії

 • наша сучасна технічна база дозволяє проводити бетонні роботи Київ найвищої якості;
 • наші досвідчені інженери проектують конструкції будь-якої складності з урахуванням всіх Ваших побажань;
 • бетонні та залізобетонні роботи Харків виробляються точно за технологією і прийнятим стандартам якості;
 • здійснюючи бетонні та залізобетонні роботи Львів, ми використовуємо тільки якісні сертифіковані матеріали;
 • залізобетонні роботи Київ здійснюються в строго обумовлені з клієнтом строки, прописані в договорі;
 • надаємо чесні і оптимальні розцінки на залізобетонні роботи за куб в містах Дніпро, Львів, Київ, Харків.

 

Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що залізобетонні роботи Київ будуть проводитися максимально якісно і за самим приємним розцінками за куб.

Отримати консультацію менеджера

Задайте своє питання