+38 (098)-366-10-80; +38 (073)-366-10-80 +38 (056)-722-20-79 bsg.office.dp@gmail.com

МЕТАЛЕВІ КОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ

Ми проєктуємо і монтуємо металеві конструкції (друга назва - столи) для фотоелектричних модулів (ФЕМ) сонячних електростанцій.

ПРОЄКТУВАННЯ МЕТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ (СТОЛІВ) ДЛЯ ФЕМ

Проєктування і монтаж металевих конструкцій (столів) для фотоелектричних сонячних панелей (модулів) в арсеналі «БУДСЕРВІС-ГРУП» з 2017 року - тоді була запущена перша СЕС (сонячна електростанція), де ми змонтували металеві конструкції для ФЕМ. Сьогодні запит ринку на такі конструктивні рішення настільки великий, що з тих пір ми встигли запустити об'єкти загальною потужністю 21 МВт, а в нашому поточному портфелі замовлень - об'єкти майже на 30 МВт.
Image

ВИКОНУЄМО ВЕСЬ СПЕКТР БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ

Наша перевага - в комплексній реалізації проєкту. Крім експертизи в проєктуванні і монтажі металоконструкцій (столів) для сонячних (фотоелектричних) модулів (ФЕМ), ми виконуємо повний спектр будівельних і допоміжних робіт на об'єкті:
  • Проєктування і монтаж металевих конструкцій (столів) для ФЕМ.
  • Винос проєктних осей на будівельній ділянці.
  • Розмітку точок під буріння свердловин.
  • Буріння свердловин.
  • Бетонування і монтаж стійок столів.
  • Бетонування незнімної опалубки.
  • Виставлення столів в проєктне положення.
  • Збирання будівельного майданчика.

ПЕРЕВАГИ СТАТИЧНИХ НАЗЕМНИХ СИСТЕМ:

Статичні системи кріплення мають вигляд конструкцій з фотоелектричними модулями (ФЕМ) без можливості зміни кута нахилу модуля до горизонту. Пропонуючи Вам наші конструкції для кріплення сонячних модулів, ми гарантуємо високу якість і швидкий монтаж, що дозволить Вам закінчити проєкт в оптимальні терміни.

- Генеральний директор "БУДСЕРВІС-ГРУП"

Надійне кріплення, яке прослужить довгий час

Такий вид кріплення більш стабільний і довговічний. З огляду на, що в системі кріплення використовуються досить прості технології, вони будуть служити вам дуже довго і не вимагати особливого обслуговування.

Встановлення необхідного кута нахилу ФЕМ

Статична кріплення дає можливість установки панелей під кутом від 10 ° до 70 °. Це означає, що в більшості випадків особливих робіт з підготовки грунту не потрібно.

Можливість установки декількох рядів одночасно

Це дає можливість заощадити місце і встановити максимальну кількість панелей навіть на маленькій території. Кілька рядів будуть набагато ефективніше. Ніякої втрати в отриманні енергії не буде.

Підходить до будь-якої поверхні

При розрахунках враховується необхідний кут нахилу поверхні. Наземні системи кріплення сонячних панелей можуть бути вмонтовані в будь-яку поверхню.

Для обслуговування системи не потрібні спеціальні знання

Система буде працювати довго і надійно без людського втручання.

Дуже міцна конструкція

Наземні системи кріплення сонячних панелей закріплені на сталевих платформах. Їм не страшні ні дощі, ні вітри, ні хуртовини. Конструкція прослужить не менше 15 років.

ЦИФРИ ЗА ДВА РОКИ РОБОТИ:

0
столів для монтажу ФЕМ встановлено
0
МВт потужність об'єктів в роботі
0
фахівців для виконання робіт
0
МВт побудовано об'єктів
0
одиниць власної спеціальної техніки

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ:

БЕЗПЕКА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ми ведемо бізнес прозоро, в договорі завжди фіксуємо терміни реалізації, вартість і етапи роботи по проєкту

ЯКІСТЬ РОБОТИ ТА МАТЕРІАЛІВ

Всі етапи будівництва виконуємо в суворій відповідності зі СНиП та нормативною документацією, що регламентують технології виробництва. Використовуємо будматеріали від провідних виробників

КОМПЛЕКСНИЙ ПРОДУКТ

Завдяки зв'язці проєктного та будівельного підрозділів, а також досвіду зведення сонячних електростанцій наш клієнт отримує комплексний продукт

КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ

Наявність у персоналу допусків на виконання всіх видів будівельно-монтажних робіт. Роботи виконуються професійним обладнанням із залученням сучасної спецтехніки

ЕКСПЕРТНИЙ ПІДХІД

Ми добре розбираємося в тому, що пропонуємо клієнту і пишаємося умінням робити це краще за всіх на ринку

ПРОЗОРІСТЬ І ВІДКРИТІСТЬ

Знаходимося на зв'язку 24 години на день, завдяки чому клієнт має можливість дізнатися актуальну інформацію про кожен етап будівництва об'єкту

Отримати консультацію менеджера

Задайте своє питання